Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Gaziantep'te aradığınız her şey

Gaziantep nöbetçi eczaneler Gaziantep hastaneler Gaziantep resmi kurumlar Gaziantep firmaları Gaziantep seyahat acentaları Gaziantep çiçekçiler Gaziantep benzin istasyonları
Özel Düztepe Yaşam Hastanesi

Özel Düztepe Yaşam Hastanesi

Telefon

(0342) 211 77 77

Düztepe Mah. Özdemirbey Cd. Sadıklar Sk. No: 2 Şahinbey/Gaziantep

Şahinbey/GAZİANTEP

Etik değerleri özümsemiş,kaliteli,insana önem veren ve kendini devamlı yenileyen hekimler ve yardımcı sağlık personeli ile, sağlık alanındaki son teknolojiyi en iyi şekilde kullanma ve tüm bunları en ekonomik koşullarda topluma sunma özelliğimizi sürdürmek.

Hastanemiz yalnız şehrimize değil yakın iller başta olmak üzere tüm bölgeye hizmet etmek üzere organize olmuştur. Sağlık politikalarındaki gelişmeleri dinamik bir şekilde izleyip bunları hastalarımız ve bölge insanımız için bir fırsat haline getirmeye yönelik bir çalışma içinde olacağız.

Bir yandan bölge insanımıza kaliteli sağlı hizmeti götürürken bir yandan da gerek istihdam politikamız, gerekse de yarattığımız katma değerler ile semtimiz başta olmak üzere şehrimize ve bölgemize dinamizm getiriyoruz.


Hastalarımızın yalnız sağlık gereksinimlerini değil aynı zamanda fiziki çevre,estetik duygusal gereksinimleri içinde her türlü önlemi ve altyapıyı hazırlayıp bunları geliştirmenin yollarını arıyoruz.


Çevre sorunlarına duyarlılığımızın bir göstergesi olarak enerjiyi en verimli şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Hastalarımızı daha temiz, daha az gürültülü ve daha konforlu bir ortamda nasıl ağırlarız diye kendimizi devamlı yeniliyoruz.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz