Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Gaziantep'te aradığınız her şey

Gaziantep nöbetçi eczaneler Gaziantep hastaneler Gaziantep resmi kurumlar Gaziantep firmaları Gaziantep seyahat acentaları Gaziantep çiçekçiler Gaziantep benzin istasyonları
NCR International Hospital

NCR International Hospital

Telefon

0342 - 211 99 30

Web Sitesi

ncrhospital.com

Mücahitler Mh. Gazimuhtarpaşa Bul. No: 56 Şehitkamil / Gaziantep

Şehitkamil/GAZİANTEP

Ncr Sağlık  Grubuna bağlı Ncr Internatıonal Hospital seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartları hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında sağlık sektöründe fark yaratacaktır. Grubumuza bağlı Özel Hayat Hastanesi 1995 Nisan ayında ilk hastasını kabul etmiştir. 20 yıl hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı tedavi üniteleri, modern mekânlar ve konforlu hasta odalarıyla sağlıkta güvenin adresidir.

Kalp-damar cerrahisi, fiziksel tedavi ve rehabilitasyon, beyin ve sinir Hastalıkları, plastik ve rekonstrüktif cerrahisi ile bütün cerrahi ve dahili branşlarda hizmetinizdedir.

Türkiye'de 20 yılı aşkın pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standartlarının yükselebilmesine öncülük eden NCR Sağlık Grubu uluslararası tanı tedavi yöntemleriyle de ülkemizi yurtdışında başarıyla temsil etmektedir.

Dünyanın birçok ülkesinde hasta kabul eden ve Türkiye'nin sağlıkta başarısını dünyaya tanıtan sağlık grubudur. Irak, Arap Körfezi, Kuzey Afrika tanıtım bürolarımızla dünya markası olma yolundayız. Arapça, İngilizce, Almanca dilleriyle hizmet veren ekiplerimizle dünyaya hizmet vermekteyiz.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz