Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Gaziantep'te aradığınız her şey

Gaziantep nöbetçi eczaneler Gaziantep hastaneler Gaziantep resmi kurumlar Gaziantep firmaları Gaziantep seyahat acentaları Gaziantep çiçekçiler Gaziantep benzin istasyonları
Yetkili

Mehmet Ekinci

Telefon

(530) 346 4860

Gsm

(530) 346 4860

Eyüpsultan Mahallesi, 21113. Sk. No:7, 27590 Şehitkamil/Gaziantep, Türkiye

Şehitkamil/GAZİANTEP

Gaziantep merkez ve tüm ilçelerine su tesisatı, sıhhı tesisat arızaları, doğalgaz tesisatı ve kombi şofben bakım ve onarımı  konusunda profesyonel hizmet vermekteyiz. Sıhhi tesisat alanında son teknoloji sistemler kullanmakta ve kırma işlemi yapmadan su kaçağı tespiti yapmaktayız.

Doğalgaz tesisatı tamiri, su tesisatı tamiri, sıhhi tesisat tamiri, kombi tamiri, şofben tamiri, çeşme tamiri, musluk tamiri ve montajı, su tesisatı arıza, su kaçağı tespiti, su tesisatı değiştirme, sıcak su tesisatı tamiri alanında uzmanız. Ayrıca klozet montajı, vitrifiye ürünlerin montajı, tıkanıklık açma, rezervuar tamiri, kanal tıkanıklığı açma, kırmadan kaçak tespiti, kameralı gider açma, pis su gideri, kanal temizliği, otopark gideri ve mutfak gideri açma işlerinizi özenle yapmaktayız. Fiyatlarımız piyasa şartlarına göre oldukça uygundur.

Haftanın 7 günü ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşarak su kaçağı sorunlarınıza ve sıhhi tesisat arızalarınıza en hızlı çözümü bulabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz