Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Üretim Ve Değişim İçin Adayım!

Avukat Muhittin Bay, Şahinbey İlçe Başkanlığı adaylık başvurusunu yaptı...

Üretim Ve Değişim İçin Adayım!
10 Kasım 2018 MyGaziantep

Avukat Muhittin Bay, Şahinbey İlçe Başkanlığı adaylık başvurusunu yaptı. AK Parti Şahinbey İlçe Başkanlığı’na giderek başvurusunu ileten Bay, “Anadolu’nun ve Ortadoğu’nun sanayi, kültür, ticaret merkezi konumundaki Gaziantep’imizin ve Şahinbey ilçemizin gelişimi, değişimi, üretimi için buradayım, aday adayıyım” dedi.

Gaziantep’in yanınmış isimlerinden Avukat Muhittin Bay, AK Parti’den Şahinbey İlçe Başkanlığı için aday adaylık başvurusunu yaptı. Yıllardır Gaziantep’e hizmet ettiğini söyleyen Bay, “Aydınlık Türkiye’miz, Cumhurbaşkanımız ve AK Partimiz sayesinde 17 yıla yakın bir süredir, refah mutluluk için yaşamakta kalkınmakta ve güçlenmektedir. Bizler milli birliğimiz ve milletimizin refahı için her gün daha çok çalışmakta ve üretmekteyiz” diye konuştu.

MUHİTTİN BAY KİMDİR?

Kendisi hakkında bilgiler veren Muhittin Bay, şunları  kaydetti: “Memleketimizin en köklü ailelerinden Kayıboyu Karakeçili Aşireti Alibayramoğullarına Mensup Bay Ailesinin ileri gelenlerinden Fayat Bay’ın en büyük oğluyum. Evliyim ve 4 çocuk babasıyım. Hukukçuyum, Gaziantep’te ve değişik illerimizde hizmet sektöründe kendi alanının lideri olan aile şirketimizde yönetici olarak çalışmaktayım. Ailemiz ve şirketimiz yıllardır Gazi şehrimizin ve memleketimizin hizmetindedir.”

ÇOK ÇALIŞTIM VE ÇALIŞIYORUM

“Her zaman ürettik, paylaştık ve önce memleket için çalıştık” diyen Bay, şöyle konuştu: “Bugün köklerimizden, ailemizden, kültürümüzden ve iş hayatından öğrendiklerimizi Şahinbey ilçemizin geleceği için sunmaya hazır olarak karşınızdayım. Bu memleketin evladıyım bu memlekete hizmete adayım. Geçtiğimiz yıllarda partimize değişik alanlarda hizmet ettim. Milletime ve Şehrime olan inancım ile istihdam ürettim, iş kaynağı aş kaynağı yaratmak için çok çalıştım ve çalışıyorum.”

PROJELERE DÖKMEK İÇİN BURADAYIM

Kurulduğu günden bu yana yerel yönetimde ve belediyecilikte dünyaya çok önemli örnekler sunan AK Parti’nin bu başarılarını ve bayrağını yürütmek için aday olduğunun altını çizen Bay, şöyle devam etti: “Bugün sizlerin huzurunda bir başkan aday adayı olarak bulunmak benim için büyük bir gurur ve onur. Önceliği her zaman millete hizmet olan bizler için adaylıklar ve makamlar sorumluluk ve çok çalışmak demektir. Gazi şehrimiz ve adını kutsal şehidimiz Şahinbey’den adını alan ilçemiz için hizmete talibim.”

DEĞİŞİM VE ÜRETİM İÇİ ADAYIM

Gaziantep’imizin ve Şahinbey İlçemizin gelişimi, değişimi, üretimi için buradayım, aday adayıyım” sözleri ile aday adaylığını açıklayan Bay, “ İş dünyasında edindiğim çok önemli tecrübelerimi, 300 yıldır bu topraklarda yaşayan atalarımın deneyimlerini, tüm Avrupa’yı ve dünyayı karış karış dolaşmış etüt etmiş, yerli ve milli bir kardeşinizin bilgi birikimini adım adım şehrimiz ve Şahinbey ilçemiz için projelere dökmek için buradayım. Başka partilerde adaylar için öncelik kazanmak olabilir bizim için ve benim için öncelik millete hizmet, memlekete hizmettir. Anadolu’nun ve Ortadoğu’nun sanayi, kültür, ticaret merkezi konumundaki Gaziantep’imizin ve Şahinbey İlçemizin gelişimi, değişimi, üretimi için buradayım, aday adayıyım. Desteğinizle yeniden doğacak ilçemiz, memleketin, Avrupa’nın, dünyanın örnek ilçesi olacak Şahinbey’imiz için buradayım. Memleketinizin bir evladı, bir kardeşiniz olarak buradayım. Tüm aday arkadaşlarıma, tüm partililerimize ve çok kıymetli vatandaşlarımıza saygılarımı sunuyorum. 2019 yerel seçimlerinin milletimize ve memleketimize, hayır ve güzellikler getirmesini diliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz