Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Polisgücü şampiyonluğa koşuyor 24 – 0

Gaziantep Polisgücü Kadın Hokey takımı, Açık Alan Süper Liginin beşinci gününde karşılaştığı Mehmet Akif Ersoy Nizip Halk Eğitimi farklı mağlup etti. 24 – 0

Polisgücü şampiyonluğa koşuyor 24 – 0
18 Mayıs 2022 MyGaziantep

Türkiye Hokey Federasyonu tarafından 14 – 22 Mayıs tarihleri arasında şehrimizde organize edilen Açık Alan ikinci etap maçlarının beşinci gününde Hokeyin Kaplanları Gaziantep’in bir diğer temsilcisini kolay geçti.

Gaziantep Polisgücü Kadın Hokey takımı ikinci etabın dördüncü gün mücadelesinde karşılaştığı Alanya Yıldızları karşısında Perihan Çınar (9), Fatma Songül Gültekin (7), Ece Şahiner’in (3), Meryem Oymak’ın (2), Emine Çelik ve Nur Nebi Baran’ın golleri sonucu belirledi.

Gaziantep Polisgücü ligde ki 13’üncü galibiyetini elde ederken puanını 39’aa yükseltti ve en yakın rakibi ile puan farkını 11’e çıkarttı. Kırmızı – Beyazlı ekip 14’üncü maçını Kırıkkale Akademisi ile 20 Mayıs Cuma günü saat 13.00’de oynayacak.

HER MAÇI ÖNEMSİYORUZ

Açık Etap Süper Liginin bütün maçlarında rakipleri kim olursa olsun hepsini önemsediklerini ifade eden Gaziantep Polisgücü Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan, “Burada rakiplerimizin konumları ve durumlarına hiçbir şekilde aldırış etmeden sahada mücadelemizi veriyoruz. En ufak rahatlık bize pahalıya mal olabilir. Bu nedenle tedbirlerimizi elden bırakmadan her oyuncumuz kendi klasına yakışan mücadelesini veriyor ve sonuçlarda kendiliğinden geliyor. En yakın rakibimiz ile aramızda ki puan farkının açılmasına rağmen aynı kararlılıkla kalan maçlarımızdan da galibiyetlerle ayrılıp, şampiyonluk kupasını bir kez daha almak istiyoruz” açıklamasını yaptı.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz