Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

NTO’dan Nizip Emniyet Müdürü Dursun Terzi’ye hayırlı olsun ziyareti

NTO’dan Nizip Emniyet Müdürü Dursun Terzi’ye hayırlı olsun ziyareti
20 Haziran 2022 MyGaziantep

Nizip Ticaret Odası (NTO) Meclis Başkanı Bekir Karabacak, NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt ve beraberindeki NTO yönetim kurulu ve meclis üyeleri ile birlikte Nizip’e yeni atanan Nizip İlçe Emniyet Müdürü Dursun Terzi’ye hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

Görevine yeni atanan Nizip Emniyet Müdürü Dursun Terzi’ye başarılar dileyen NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak ve NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt “Yeni emniyet müdürümüz ile birlikte ilçemizin huzuru, devletimizin birlik ve bütünlüğü için faydalı işler yapacağımıza inanıyoruz.” dediler.

Emniyet güçlerine her konuda destek olduklarını vurgulayan NTO Meclis Başkanı Karabacak ve NTO Yönetim Kurulu Başkanı Özyurt sözlerini şu şekilde sürdürdü; “Emniyet mensuplarımız ile geçmişte işbirliği içerisinde çalışarak başarılı çalışmalar yaptık. Biz geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte de bizi ilgilendiren veya ilgilendirmeyen her konuda işbirliği içerisinde çalışmaya hazırız. Ortak akılla hareket etmek hem ilçemizin dolayısıyla ülkemizin faydasına olacaktır.” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Nizip İlçe Emniyet Müdürü Dursun Terzi. “Nizip Ticaret Odası başkanlarına ve üyelerine yapmış olduğu ziyaretlerden dolayı teşekkür ederek Nizip Ticaret Odası ile her zaman işbirliği içerisinde çalışmaya hazır olduklarını belirtti.

Gerçekleşen ziyaretlere NTO Meclis Başkan Yardımcısı Necdet Başeğmez, NTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat, NTO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ve NTO Genel Sekreteri Serpil Gündoğdu da katıldı.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz