Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Hayırsever Gülenler Ailesi’nden bir okul daha

Gaziantep Valiliği koordinasyonunda başlatılan, “100.Yılda 100 Hayırsever” Kampanyası kapsamında okul protokolleri devam ediyor.

Hayırsever Gülenler Ailesi’nden bir okul daha
13 Mayıs 2022 MyGaziantep

Kampanyaya daha önce destek olan hayırseverler arasında yer alan Gülenler Ailesi, yeni bir protokole daha imza attı. Hayırsever Gülenler Ailesi tarafından, Şahinbey İlçesi Kızılhisar Mahallesine 8 derslikli Anaokulu yapımı için protokol imza töreni düzenlendi. Valilik Fuaye Salonunda düzenlenen törene Vali Davut Gül, İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Metin Kılıçparlar, Hayırsever Cahit Gülenler ve Kemal Gülenler katıldı.

İmza töreninde konuşan Vali Davut Gül, Hayırsever Gülenler Ailesine teşekkür ederek, “Bu okulda yetişen çocukların sizler gibi vatana, millete hayırlı evlatlar olmasını temenni ediyorum.”dedi. İl Milli Eğitim Müdür Yasin Tepe ise: “Bugün yine bir okul protokolü imzalamak için bir araya geldik. Daha öncesinde Hayırsever ve ailesi tarafından bir okul protokolü imzalanmıştı. Hayırseverimiz ve eşi Fikriye hanım adına Kızılhisar mahallesinde 8 derslikli Anaokulu ile eğitime destek vermeye devam ediyor” diyerek konuşmasına son verdi.

Hayırsever Kemal Gülenler konuşmasında, 10 yıla aşkın sürede böyle bir hayalinin olduğunu belirterek bu hayalinin gerçekleşmesine vesile olan başta Vali Davut Gül’e ve emeği geçen herkese teşekkür etti. Konuşmaların ardından Protokol imzalanarak Hayırsever Gülenler Ailesine, Vali Davut Gül
tarafından teşekkür belgeleri verildi.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz